Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bidon dla dzieci Camelbak i Yumbox

 

Bidony dla dzieci firmy Camelbak, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie są tylko najwyższej jakości. Bidony i butelki dla dzieci i młodzieży, które posiadamy są wyposażone w systemy ułatwiające nawadnianie organizmu. Dzieci w wieku szkolnym jak i przedszkolnym powinny się zaopatrzyć w pojemniki na napoje. Przydadzą się one niemal w każdej sytuacji poza domem, a często także i w domu. Gdy wasze pociechy wychodzą na spacer, idą do przedszkola, szkoły, bawią się na podwórku powinny pić, najlepiej wodę.

Dobry bidon dla dziecka zastąpi jednorazową butelkę, przy tym jest ergonomiczny i po prostu ładny. Oprócz tego możemy przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego rezygnując z butelek typu PET. Zastąpmy je bidonami dla dzieci Camelbak. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów bidonów, co będzie dodatkową zachęta dla Waszego dziecka do regularnego picia wody. 

bidony

CamelBak.

CamelBak to najbardziej znany na świecie, amerykański producent bidonów i butelek. Butelki CamelBak to produkty z najwyższej półki, są bezpieczne, cechują się wysoką trwałością, wygodą użycia. Przenoszenie butelek jest łatwe, ponieważ posiadają ergonomiczny kształt i specjalne miejsce na palec. Butelek Camelbak używają profesjonalni sportowcy. Jednym z powodów jest zastosowanie systemu Hands –Free Hydration (picie bez używania rąk). Jakość i design butelek zostały docenione przez rowerzystów, biegaczy, triathlonistów, miłośników pieszych wędrówek, nordic walking oraz gór i alpinizmu. Korzystają z nich narciarze czy żołnierze, amatorzy różnych dyscyplin sportowych i osoby po prostu aktywne fizycznie na całym świecie. Ustnik Bite Valve w butelkach Camelbak ogranicza ryzyko wycieku do minimum. Dzięki zastosowanej w butelce rurce można napić się wody bez konieczności przechylania butelki. Można bezpiecznie schować ją do torebki albo plecaka bez obawy, że woda wydostanie się na zewnątrz. Materiał, z którego są wykonane, nie zawiera BPA. Po użyciu i rozłożeniu, części butelki można myć w zmywarce bez obaw. Kolor oraz wzór nie zostaną zmienione ani zmyte.

Szczególnie polecaną linią butelek Camelbak jest Eddy Insulated z izolacją. Podwójne ściany zapewniają utrzymanie zimą temperatury płynów ale także nie przewodzą wilgoci.

Butelki Camelbak może używać cała rodzina – dzieci i rodzice. Nieważne ile ma się lat, powinno się wystarczająco nawadniać swój organizm. Z butelkami Camelbak będzie to wygodne i przyjemne.

Bidon Camelbak.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bidon Camelbak.

Jest to produkt premium amerykańskiego, wiodącego na świecie producenta bidonów i butelek, specjalizującego się w systemach ułatwiających nawadnianie organizmu. Bidon Camelbak to produkt "must have", który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego dziecka zarówno w wieku szkolnym jak i przedszkolnym. Będąc na spacerze, w przedszkolu, szkole, na placu zabaw Twoje dziecko chce i potrzebuje pić, najlepiej wodę. Producent oferuje całą gamę kolorów i wzorów, co dodatkowo zachęci dzieci do regularnego picia wody.

Jaki bidon do szkoły wybrać?

Butelki Camelbak przydadzą się wszystkim dzieciom, które uprawiają sport, grają w piłkę nożną, tenisa, uczęszczają na zajęcia judo, na basen, wybierają się na spacery, wycieczki szkolne i rowerowe. Możliwości wykorzystania tych butelek są niemalże nieograniczone. Przydadzą się one po prostu wszędzie i w każdym momencie, również w domu.

Butelki Camelbak oprócz tego, że są najwyższej jakości, są bardzo trwałe i bezpieczne, są też po prostu ładne i wygodne w użyciu. Posiadają ergonomiczny kształt i miejsce na palec ułatwiające przenoszenie butelek. Jakość i design butelek Camelbak zostały docenione na świecie również przez profesjonalistów – sportowców, między innymi z uwagi na zastosowanie systemu Hands –Free Hydration (picie bez używania rąk). Jakość i funkcjonalność butelek docenili biegacze, rowerzyści, miłośnicy triathlonu, pieszych wędrówek, nordic walking, miłośnicy gór i alpinizmu, narciarze a nawet żołnierze, adepci wielu dyscyplin sportowych i ogólnie pojętej aktywności fizycznej na całym świecie. Wszystkie butelki Camelbak mają specjalnie zaprojektowany innowacyjny, wymienny ustnik Bite Valve minimalizujący ryzyko wycieku do minimum. Sposób wbudowanej rurki pozwala na napicie się wody bez konieczności przechylania butelki. Możesz bezpiecznie schować ją do torebki czy plecaka bez obawy, że woda wydostanie się na zewnątrz. Nie zawiera BPA. Wszystkie części można myć w zmywarce bez ryzyka utraty koloru i wzoru.

Polecamy również modele butelek Eddy Insulated z izolacją. Butelka ta posiada podwójne ściany, które doskonale utrzymują zimną temperaturę płynów. Butelki Camelbak to produkt dla całej rodziny – dzieci i rodziców. Niezależnie od wieku, każdy powinien stale nawadniać swój organizm, bez względu na rodzaj i poziom aktywności.

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych bidonów Camelbak w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl